Nerwica. Co z nią ZROBIĆ?

Co właściwie chcesz zrobić z nerwicą? Pozbyć się jej? Zlikwidować objawy? A może właśnie to myślenie staje się największą przeszkodą w wyjściu z problemu? W tym filmie mówię o tym, dlaczego sposób, w jaki próbujemy walczyć z lękiem i nerwicą, bardzo często utrzymuje cały mechanizm przy życiu. Tymczasem bardzo często ważniejsze pytanie brzmi: po co ten objaw w ogóle się pojawił i co próbuje powiedzieć? To materiał o: nerwicy, zaburzeniach lękowych, lęku, napięciu psychicznym, unikaniu emocji, i o tym, dlaczego sama walka z objawami często nie wystarcza. Jeśli temat lęku i pracy z emocjami dotyczy także Ciebie — być może zainteresuje Cię również mój program „Ogarnij Lęk”, w którym pokazuję bardziej praktyczne podejście do pracy z tym mechanizmem: https://dominikwaszek.com/index.php/p... Zapraszam Terapia indywidualna: www.dominikwaszek.com