Új szolgálati autókat kapott a rendőrség - 2017.12.20.
Átadták a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság ötvenöt új szolgálati gépjárművét az Érsekkertben. A tájékoztatón Nyitrai Zsolt Eger és térsége országgyűlési képviselője a kormányzat rendészeti eredményeiről számolt be. Azt mondta, 2010-hez képest országszerte hétezerrel több rendőr teljesít szolgálatot, a bűncselekmények száma csökken, a felderítések száma pedig növekszik.

▶︎
KIKÉPEZTEK RENDŐRNEK | Szecso Video

▶︎
9.tv - Biztonsági Zóna - Új rendőrautók érkeztek Ferencvárosba

▶︎
Három új rendőrautó került a "fa alá"

▶︎
Kékfény - Emberkereskedelem, anyagyilkosság, rablógyilkosság rendőrkéselés (2023.01.30.)

▶︎
Új autókkal szolgálnak és védenek

▶︎
Kékfény - A büntetőfék büntetése (2026.03.23.)

▶︎
10 új elektromos rendőrautó áll hamarosan szolgálatba

▶︎
„A biztonság szimbólumai”: négy autót adományozott a helyi rendőrségnek a BMW Group Gyár Debrecen

▶︎
National Gendarmerie: High-speed chase in an Alpine

▶︎
Tovább sárgul és fiatalodik a megyei mentőautó-flotta - Szegedi Hírek - 19.01.11.

▶︎
Szegedi Hírek Fiatalodnak a rendőrautók 2017.12.19.

▶︎
🚨Közúti SUTTYÓSÁGOK – mutatjuk a legpofátlanabb sofőröket

▶︎
Hatvan új rendőrautó

▶︎
Új rendőrautók - Kölcsey Tv

▶︎
Új rendőrautók - Kölcsey Tv

▶︎
Új mentőkocsik - Kölcsey Tv

▶︎
Börtönsorozat - A szegedi Csillag Börtön - HírTV

▶︎
Járművek - Rendőrautó (Hetedhét Kaland)

▶︎
