„A biztonság szimbólumai”: négy autót adományozott a helyi rendőrségnek a BMW Group Gyár Debrecen

Négy új BMW típusú rendőrautóval gazdagodott a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság flottája. Ezeknek a kulcsait ma adták át a BMW Group Gyár Debrecen telephelyén. Az új járművek a rendőrségi jelenlétet, ezáltal pedig a közbiztonságot erősítik. A rendőr-főkapitányság így már egy több mint 250 autóval rendelkezik Részletek a Dehiren: https://www.dehir.hu/debrecen/a-bizto... #dtvhirado #debrecentelevizio #dehir #debrecen #bmw #rendorauto #rendorseg Debrecen Televízió, DTV Híradó 2024.11.28., csütörtök ©️ 2024 Minden jog fenntartva. MCD