WSK 125 Garbuska 1974 r. Zaczynam składać ramę, koła. Maszynka do centrowania kół daje radę. cz. 3

Witam. W kolejnej trzeciej już części zaplatam i centruje koła. Rozbieram zabierak tylnej zębatki i szykuje do ocynku. Tylna lampa zwana telewizorkiem jest szykowana do malowania. Zabieram się za składania ramy, która wróciła od malowania proszkowego. Zakładam odboje gumy zbiornika, klakson, akumulator, bezpiecznik na przewodzie minusowym. Montuje uchwyty pasażera oraz miski w główce ramy. Na końcu montuje dmuchany wahacz razem. Zapraszam do oglądania, subskrypcji oraz polubienia filmu. Do zobaczenia !!!