WSK 125 Regeneracja piasty i bębna
WSK 125 M06 B3 odc. 9 Czyli jak wybić łożyska, wprasować je i nie tylko. Łożysko 6302 firma FAG zalecana klasa C3.Klej LOCTITE. Łożyska proponuję kupować w sklepach stacjonarnych, ze względu na cenę. Części nowe: http://www.skuterdebica.hg.pl Jeśli nie znajdziecie w w/w miejscach to: https://gmoto.pl/ lub http://klasykmoto.pl/ Jeśli film był pomocny daj łapkę w górę i zapraszam na FB #WSK #motocykle
