WSK 125 1974 r. Składam wsk jak klocki LEGO. Coraz bliżej końca, zaczyna wyglądać. cz. 5 Garbuska

Witam w 5 części renowacji wsk 125.W tym odcinku składam przednie zawieszenie, chorągiewki, lagi. przykręcam kierownice, montuje przednie i tylne koła. Prostuje przedni błotnik i przykręcam tylna lampę zwaną telewizorkiem. Do tego stawiam motor na stopce centralnej. Montuje podnóżki kierowcy i pasażera. WSK wyglada już prawie na skończoną. Jeżeli masz jakiś motocykl z epoki, niedokończony projekt i chcesz go sprzedać pisz na: [email protected]