Hírpercek 2021.06.03. Új Mentőautó Fonyódon

❗❗❗ Új mentőautót kapott Fonyód ❗❗❗ Városunk mentőállomásának bajtársai évente mintegy 1500 beteget szállítanak kórházba és egy esztendőben közel 120.000 km-t tesznek meg. Ezt két autóval teszik meg, ami kiemelkedő teljesítménynek számít. 🩺💊💉 50 millió forintos fejlesztés keretében került a Fonyódi Mentőszolgálat birtokába egy Mercedes gyártmányú gépkocsi, amely a legkorszerűbb technológiával és felszereltséggel segíti a munkát. 🚑🚑🚑 Az átadást ünnepélyes keretek között tartották, az erről készült videónkban további részleteket tudhatnak meg a fejlesztésről. ❗❗❗