„Kihúztak a halál torkából” – Bajtársuk életét mentették meg a veszprémi mentők

„Úgy küzdöttünk, mintha a saját életünk lenne a tét. Nem mintha nem ezt tennénk minden betegnél, de most mégis más volt. Egy bajtársunk életét tartottuk a kezünkben. 50 perc sem telt el és a kollégánk már a műtőasztalon feküdt a balatonfüredi szívkórházban. Megcsináltuk!” – így emlékeznek vissza azok a veszprémi mentődolgozók, akik néhány nappal ezelőtt megmentették Boldizsár Károly életét. A mentésirányítót munkába menet, a mentőállomás előtt érte a szívinfarktus.