Wędzone ogony wieprzowe i dokończenie gołębnika

Dziś uwędziłem ogony wieprzowe, które już z 4 dzień leżały w solance. Wyszły przepyszne, ale jak ktoś nie lubi tłustego to mu nie podejdzie. Myślę że jako dodatek do zup i bigosu sprawdzi się idealnie. Gołębnik wykończony, krata i lada zrobione, akurat jak to piszę to przed chwilą tego bociana co latał po podwórku wpuściłem do środka, sam przyleciał pod kratę i wystarczyło mu otworzyć żeby poszedł do reszty. Kontakt: [email protected] Grupa na facebooku:   / 1344023096572163   facebook: https://www.facebook.com/RaportzKambo... instagram:   / albertzlasu   tik tok:   / albertzlasu