Kryzys na bazie

Minęły dwa lata odkąd nagrywam codziennie życie w lesie. Bardzo dużo się zmieniło dzięki temu w moim życiu, a przede wszystkim dzięki Wam za co z całego serca dziękuję, że jesteście nie tylko w dobrych chwilach, ale również w tych bardziej kryzysowych jak teraz. Kontakt: [email protected] Grupa na facebooku:   / 1344023096572163   facebook: https://www.facebook.com/RaportzKambo... instagram:   / albertzlasu   tik tok:   / albertzlasu