Wędzenie kiełbasy od rzeźnika

Dziś zabrałem się za wędzenie kiełbasy, którą nabyłem u rzeźnika w okolicznym miasteczku, wyszła elegancko (nie wiem jak to możliwe ale z wędzarki wszystko mi wychodzi elegancko, a się na tym nie znam) Kontakt: [email protected] facebook: https://www.facebook.com/RaportzKambo... instagram:   / albertzlasu   tik tok:   / albertzlasu