Vasárnapi Csik: Lego Technic - Nózi-kivitel
Már csak csavarozgatni kell kicsit... és kész. Meg még jön némi alakítgatás. Fejtörés. Felületkezelések. Műbőr-darabok. Állítgatás. Próba. Káromkodás, de csak finoman. Röviden: elindult az összerakás, de hogy mikor lesz vége, azt senki se tudja. #speedzone #csík #alfaromeo #nózi #vasárnapi

▶︎
Vasárnapi Csik: Finisben vagyunk!

▶︎
Vasárnapi Csik: Nózi, az új Alfa, közelről

▶︎
Vasárnapi Csik: A feladat: Wartburgból Alfát!

▶︎
ÉLŐ: A miniszterelnök rendkívüli sajtótájékoztatója

▶︎
Vasárnapi Csik: Karosszériamunka: ON!

▶︎
Jó ez egyáltalán valamire

▶︎
Vasárnapi Csik: Azt hittem, ebből még motorgenerál lesz…

▶︎
KisPolszki, KisPók, Polák 126p, Maluch

▶︎
Vasárnapi Csik: Meglett a nagy túra a Fiattal

▶︎
Vasárnapi Csik: Kábé egyharmad út – itt tartunk Nózival

▶︎
Speedzone műhely: Mennyit kér az öreg TDI?

▶︎
Bevallom, pusztulok a kacsafarokért! - Karotta Közlöny 11

▶︎
Vasárnapi Csík: Kezd mutatni valamit…

▶︎
Ezeröcsi 1 ÉVE rossz.ELINDUL VÉGRE?

▶︎
Mitől olyan zseniális a Toyota Supra 2JZ motorja? - Bácsi RMS Geri előadása a BME-n 1. rész

▶︎
Optonica

▶︎
Speedzone vasárnapi Csik: Divat és praktikum – kiskocsik a 90-es években

▶︎
Gyerekkori álmom teljesült

▶︎
3 év állás után: átmegy a műszakin? | Mazda MX-5 projekt

▶︎
