Vasárnapi Csik: Azt hittem, ebből még motorgenerál lesz…
Sokat látott, világjáró kisautónkról, az Autobianchiról a Speedzone-on eddig nem sok szó esett. Néha-néha talán feltűnt valamelyik videó hátterében, de mivel évek óta a Balaton mellett lakik, ezért nincs benne a fókuszban. Megbízhatóan tette a dolgát sokáig, de egy ideje már nehezen indult, még az a kicsi ereje is megfeleződött, aztán csörömpölni is kezdett. Hazahoztam. Kért egy kis betegszabit. Olvasd el az olvastárat is: https://speedzone.hu/az-hittem-ebbol-... #autobianchi #csik #speedzone #vasarnapicsik

▶︎
Speedzone vasárnapi Csik: Divat és praktikum – kiskocsik a 90-es években

▶︎
Vasárnapi Csik: Úszni tudni kell!

▶︎
Oligarchatúra, Tiborczék milliárdos lakása, zárt körű tonhalas buli: Ilyen a NER-luxus belülről

▶︎
🔴 Magyar Péter visszavágott a Parlamentben – miniszterelnöki viszontválasz napirend előtt

▶︎
Lada 1500 - Most lett jó igazán

▶︎
HANGFELVÉTEL, ami miatt LE KELL MONDANIA a legfőbb ügyésznek 😡🤯

▶︎
Dodge Challenger R/T (1971): Az erő vele van - Speedzone Desszert

▶︎
Bevallom, pusztulok a kacsafarokért! - Karotta Közlöny 11

▶︎
Vasárnapi Csik: Vettem egy Vespát a feleségemnek...

▶︎
Vasárnapi Csik: Lego Technic - Nózi-kivitel

▶︎
Vasárnapi Csik: A feladat: Wartburgból Alfát!

▶︎
Speedzone vasárnapi Csik: Minik, merészség, ötlet!

▶︎
Vasárnapi Csik: Lábon!

▶︎
Becsületesnepper: az autóparkunk nagyon öregszik, ennek oka a csóróság, ez ennyire egyszerű.

▶︎
A MOHÁS LADA VFTS FELTÁMASZTÁSA

▶︎
3 év állás után: átmegy a műszakin? | Mazda MX-5 projekt

▶︎
A rollerező Brendonka így lett milliárdos a Porschéjából

▶︎
"A sajátjaim akartak eltenni láb alól" – 13 év után szólal meg az egykori maffiózó | LEVENTE KLUBJA

▶︎
Jó ez egyáltalán valamire

▶︎
