Vasárnapi Csik: Kábé egyharmad út – itt tartunk Nózival

Amint megtanultuk, kétharmadnál szokás fellélegezni és azt érezni: rövidesen megváltjuk a világot. De az én kis életemben már fentinek a fele is óriási előrelépés. Látható haladások garmadát lehet felfedezni az Alfa-projekten. És nem kell hozzá nagyító! Olvasd el az olvastárat is: https://speedzone.hu/kabe-egyharmad-u... #csikzone #alfa #nózi