Vasárnapi Csik: Kábé egyharmad út – itt tartunk Nózival
Amint megtanultuk, kétharmadnál szokás fellélegezni és azt érezni: rövidesen megváltjuk a világot. De az én kis életemben már fentinek a fele is óriási előrelépés. Látható haladások garmadát lehet felfedezni az Alfa-projekten. És nem kell hozzá nagyító! Olvasd el az olvastárat is: https://speedzone.hu/kabe-egyharmad-u... #csikzone #alfa #nózi

▶︎
Vasárnapi Csik: Ez sokaknak sok lesz. Másoknak meg sokk

▶︎
Vasárnapi Csik: Családmentő közdarab. Taposóaknákkal

▶︎
Vasárnapi Csik: Karosszériamunka: ON!

▶︎
Speedzone vasárnapi Csik: Akcióba lépek!

▶︎
Jó ez egyáltalán valamire

▶︎
Vasárnapi Csik: A feladat: Wartburgból Alfát!

▶︎
Hadházi László: Pánik. | Showder Klub best of

▶︎
Speedzone vasárnapi Csik: Divat és praktikum – kiskocsik a 90-es években

▶︎
Vasárnapi Csik: Másodszorra össze kellett jönnie!

▶︎
KisPolszki, KisPók, Polák 126p, Maluch

▶︎
Speedzone műhely: Mennyit kér az öreg TDI?

▶︎
Vasárnapi Csik: Nózi, az új Alfa, közelről

▶︎
3 év állás után: átmegy a műszakin? | Mazda MX-5 projekt

▶︎
Gyerekkori álmom teljesült

▶︎
„Méltatlan körülmények között vannak a betegeink” – egy nap a János Kórház pszichiátriai osztályán

▶︎
Bevallom, pusztulok a kacsafarokért! - Karotta Közlöny 11

▶︎
Speedzone vasárnapi Csik: Boldog 30. szülinapot!

▶︎
Speedzone vasárnapi Csik: 50. szülinapi nagy túra a kis pirossal

▶︎
Vasárnapi Csík: Eljött a pillanat. Nekilátok

▶︎
