Wyprawa po jaja dinozaura

Dziś wybrałem się po ogromne jaja dinozaura, a dokładniej rzecz ujmując jaja emu od Pana Jana. Wszystkie 4 udało się dowieźć w całości i czekają do jutra na odpalenie inkubatora. Niestety kaczka, która mieszkała razem ze mną w chałupie odleciała i nigdzie jej nie ma, oby do ciepłych krajów a nie do nory lisa... Kontakt: [email protected] Grupa na facebooku:   / 1344023096572163   facebook: https://www.facebook.com/RaportzKambo... instagram:   / albertzlasu   tik tok:   / albertzlasu