Mezőberény (H) - A Református templom harangjai

A mezőberényi Református templom tornyában 3 harang lakik. A nagyharangot Juhász Lajos öntötte Verőcén, a középharangot Szlezák László Budapesten, a kicsit Gombos Lajos Őrbottyánban. A harangokat Orbán József villamosította, a toronyórát ismeretlen mestert készítette. Köszönet Nt. Papp Tibor Lelkész Úrnak a feljutásért és a harangozó Atyafinak a harangozásért!