Wakacje'2018 część 4 - Christiansø, Bornholm i skok do Kołobrzegu

Christiansø zwana jest często perłą Bałtyku. Rzeczywiście, urocza, ale drooga! (190DK dziennie!) Dlatego następnego dnia miałem skoczyć do Nexø, ale tam jeszcze drożej - 250DK(!), więc zatrzymałem się w Svaneke (125DK). Fajne miasteczko, choć w sklepach dużo chińszczyzny i strach pamiątkę kupić :) A stamtąd skoczyłem do Kołobrzegu, dokąd dotarłem (jak zwykle ostatnio) w nocy. Muzyka: www.zero-project.gr "Path to innocence" Mechanicy Szanty "Pacyfik"