[TÚRA]Balatonkör Minek és Hogyan? #3 Kaja-Pia

Ebben a részben a táplálkozásról lesz szó. Semmi tudományos, csak az évek során gyűjtött tapasztalataimat osztom meg. Lesz szó energia zseléről, izotóniás italokról, hogy én mit preferálok és miért. És néhány praktikus tanács, hogy kellemesebb legyen a túra. Videózáshoz használt hardver: GoPro Hero 5 Session Manfrotto Pixi tripod Boya mikrofon Xiaomi Redmi 4x telefon