Búcsút int az ősz a nyárnak

Nosztalgia sorozat zongorán. Egy szép régi nótát ajánlok a mai napra, melyben már benne van a közelgő tavasz ígérete! Búcsút int az ősz a nyárnak, dér csókol meg minden rózsaágat Kihaltak a messze tájak, fecskék útján sötét varjak szállnak Hová lett a virágos nyár, tarka mező zengő madárének Mindent mindent vihar tépett s az életem sárgult falevél lett. Nyomában a téli ködnek símogató enyhe szellők jönnek A napsugár játszi könnyed, melengeti a megdermedt földet. Sárgult levél elporladt már, faágakon apró rügyek ülnek Utánunk is újak jönnek, örök sorsa ez az életünknek.