Mindenkit elfelednek egyszer

Nosztalgia sorozat zongorán Mindenkit elfelednek egyszer, örökké semmi se fáj A régit visszasírjuk, de mással is kibírjuk, ha egyszer úgy muszáj Mindenki helyére már várnak, az élet soha meg nem áll Úgy megfakult a múltunk csalódni megtanultunk Mert sokszor csúnyán becsapott a nyár Sírig tartó szerelem az nincsen Még akkor sem ha százszor elhazudjuk Az életünkben azon múlik minden, hogy azt az igazit feledni tudjuk. Mindenkit elfelednek egyszer, örökké semmi se fáj A régit visszasírjuk, de mással is kibírjuk, ha egyszer úgy muszáj