Romet Komar 2352 #20 Przyklejam naklejki na bak i dystansuje koła ;)

Witam, w kilku filmach pokażę odbudowę ponad 40 letniego Komara 2352. Odcinek w sumie jest zlepkiem kilku dni w garażu , w pierwszej części omawiam błąd , który popełniłem za pierwszym razem gdy składałem koła w całość - podziękowania dla kolegi "Czarny*" za wyłapanie błędu ;) i mówię jak ja będę składał ( nadal jest to trochę niezgodne ze schematem ) , w drugiej części naklejam naklejkę na zbiornik , trzecia cześć to wspomniane dystansowanie/składanie kół ;) Uwaga - jeśli zamierzasz wystawić komentarz typu : " ale lipa" itp - usunę go !! Jeśli masz jakieś konstruktywne uwagi , chętnie je przeczytam i odniosę się do nich ;) Film nie jest "materiałem instruktażowym" , pokazane czynności powtarzasz na własną odpowiedzialność !!