1039 euró ezért?! A Steam Machine egy hatalmas csalódás

A Valve előállt a Steam Machine-nel, én pedig 20 percig próbálom feldolgozni, hogy ezért tényleg 1039 eurót kérnek. Drága, gyenge, és szerintem teljesen rossz helyre lett pozicionálva. 🔥 Olcsóbb játékok? Irány az Instant Gaming! Vásárolj a linkemen keresztül, és ezzel támogatod a csatornát is: 🎮 https://www.instant-gaming.com/en/?ig... ⭐LEGYÉL TE IS CSATORNA TAG! ⭐    / @richie0717   KÖVESS MÁSHOL IS! 😉 🎧 Discord►   / discord   📸 Instagram ►   / richie0717   📺 YouTube ►    / @richie0717   📺 Twitch ►   / richie0717_   📱 TikTok ►   / vargarichrd   📩 EMAIL ► [email protected] ❗️❗️ Iratkozz fel a csatornámra, hogy ne maradj le a többi videómról se! www.richie.hu #SteamMachine #Valve #Steam #Gaming #PCGaming #PS5 #Xbox #Konzol #Gamer #Richie #Tech #GamingNews #Roast #Vélemény