Belépődíjat kérnek VELENCÉBEN?! 😵‍💫

Szerintetek melyik volt a valaha készített legrosszabb szuperhősös film? Van bármi, ami felül tudja múlni a A Fantasztikus Négyest? 😂 Hallottatok arról az esetről, hogy Angliában azért kaphat valaki börtönt, mert megtisztított egy folyót a szeméttől? Beszélgettünk még a medencék felállításának és nyár végi leeresztésének a nehézségeiről, illetve a kéregető robotról és a legújabb gamer székről is, ami egy robot WC. 🫢 ----- 00:00:00 - Nyár és a medencék 00:07:39 - Elektromos postai járművek Bécsben 00:14:07 - Drágul a Velencébe való bejutás? 00:19:23 - Kéregető robotok 00:23:43 - Robot WC 00:27:16 - Penészen érlelt tonhal 00:30:39 - Börtön a víz megtisztításáért? 00:33:31 - Melyik a legrosszabb szuperhősös film? 00:42:08 - Befejezés és infó ----- The Happy Hour Show #36