ODMULIŁEM MOJĄ WSK'Ę! | PACZKA OD wskTURBO.pl

Siemanko, dostałem paczuszkę od chłopaków z wsk turbo a w niej gaźnik, który poprawił charakterystykę mojego silnika w wieśce. Sprawdzcie sami jak teraz zachowuje się motocykl po tak prostym modzie. Zapraszam na seans! 😁 Zapraszam wszystkich po zakup zapłonów z jedynej słusznej firmy! http://turbozabytki.wskturbo.pl SpeedFactoryMX: Allegro \/ https://allegro.pl/uzytkownik/SpeedFa... Email \/ [email protected] Sociale ⬇️ do grupy ⬇️   / 238758773670333   Link do facebooka ⬇️   / pistonmaniacs   Link do instagrama ⬇️   / piston_maniacs   Wlepki i koszulki ⬇️ wlepki: https://allegro.pl/oferta/naklejka-wl... Współpraca ⬇️ [email protected] Jeżeli masz jakieś propozycje lub wskazówki napisz w komentarzu, chętnie się czegoś nauczę. JEŚLI MASZ JAKIEŚ PYTANIA TO WAL ŚMIAŁO!😎