Egzamin klas 8 06

Po ośmiu latach nauki przychodzi czas ostateczniej "spowiedzi" ;) Czego się nauczyliśmy ? Czy podołamy pierwszemu poważnemu wyzwaniu w naszym życiu ? Jak zniesiemy stres ? Starliśmy się znaleźć odpowiedzi na te pytania ;) Zapraszamy TT : @sp1chybie IG : sp1chybie FB : Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Chybiu Anna Szczypka