Egzamin Ósmoklasisty 2026 33

Tak to wyglądało w naszej szkole! 📝✨ Opis: Trzy dni, trzy przedmioty i mnóstwo emocji! Zapraszamy na krótką relację z przebiegu Egzaminu Ósmoklasisty w SP 1 w Chybiu. Zobaczcie, jak nasi uczniowie radzili sobie ze stresem, co działo się na korytarzach tuż przed wejściem na salę i jakie nastroje panowały po oddaniu arkuszy. Gratulujemy wszystkim zdającym – niezależnie od wyników, jesteśmy z Was dumni! 🎈 W filmie zobaczycie: Emocje przed egzaminem 📚 Losowanie miejsc i oficjalne otwarcie arkuszy Przekazanie arkuszy Pierwsze wrażenia "na gorąco" po polskim, matematyce i angielskim 🎤 Uśmiechy ulgi (i radości!), że to już za nami! Pamiętajcie o kciuku w górę i subskrypcji naszego kanału, żeby być na bieżąco z życiem szkoły! 🔔