BRANDNYÚL – MEGYEK A MEGYEK AZ ÚTON🚶🏽‍♂️🚗🚂🛩️🐸

#brandnyul #kidsong #gyerekzene Fellépésszervezés: +3670 653 2557 [email protected] Ha tetszett a videóm, itt tudtok feliratkozni a csatornámra:    / @brandnyul   Honlapom: https://brandnyul.hu Facebook:   / brandnyul   Instagram:   / brandnyul   Tiktok:   / brandnyul   A zenéimet   / horvathzsolt.zstudio   , a videóimat pedig az http://1foto.hu készítette. Táncosok: Fanni, Berni, Csenge Gyerekek: Molli, Lola, Samu, Brunó Ja és a lényeg! Egyetek sok répát! Dalszöveg Megyek a, megyek az úton a lábam visz tovább, mert arra járok éppen, hol valaki engem vár! Járt utat járatlanra ne cserélj soha, mert arra tartok éppen, hol vár rám sok csoda! Ott vagyunk már? Nem. Egy bot, egy kalap, egy esernyő és előre, hátra oldalt, vissza.... Megyek a, megyek az úton az autóm visz tovább, mert arra tartok éppen, hol valaki engem vár! Járt utat járatlanra ne cserélj soha, mert arra tartok éppen, hol vár rám sok csoda! Ott vagyunk már? Nem. Balra néz, jobbra néz, integet a madárnak, integet a virágnak! Virágéknál ég a világ, sütik már a rántott békát, zimme-zum, zimme- zum , recefice bum-bum-bum. Bíró Marcsa odakapott, békacombot ropogtatott zimme-zum, zimme- zum , recefice bum-bum-bum. Megyek a, megyek az úton a vonatom visz tovább, mert arra zakatol éppen, hol valaki engem vár! Járt utat járatlanra ne cserélj soha, mert arra tartok éppen, hol vár rám sok csoda! Ott vagyunk már? Nem. Zakata hop, zakata hop, zakata zakata zakata hop. Megyek a, megyek az úton a repülőm visz tovább, mert arra repülök éppen, hol valaki engem vár! Járt utat járatlanra ne cserélj soha, mert arra tartok éppen, hol vár rám sok csoda! Ott vagyunk már? Igen. Repülünk, repülünk, repülünk héj, Repülünk, repülünk, repülünk hó, Repülünk héj, repülünk hó, repülünk héj hó! Lalalalalalalala