BRANDNYÚL - RÉPAROBIK🥕💪 🏋️

#brandnyul #kidsong #gyerekzene Fellépésszervezés: +3670 653 2557 [email protected] Ha tetszett a videóm, itt tudtok feliratkozni a csatornámra:    / @brandnyul   Honlapom: https://brandnyul.hu Facebook:   / brandnyul   Instagram:   / brandnyul   A zenéimet   / horvathzsolt.zstudio   , a videóimat pedig az http://1foto.hu készítette. Táncosok: Fanni, Szandi, Ja és a lényeg! Egyetek sok répát! Dalszöveg Megmutatom neked, Hogy miként táncolj, Hogy hogyan rázd jól, A réparobik táncot! Keress egy társat, Kivel ugrálhatsz, De egyedül is mehet, csak ugorj nagyot! Gyere guggolj, mélyre guggolj, Fordulj és fordulj és kezdhetjük újból! Gyere guggolj, mélyre guggolj, Fordulj és fordulj és kezdhetjük újból! Lépj előre egyet, egy kicsivel többet, Jöhet most hátra, pördülj még egyet! Guggolás most jobbra, azután meg balra, A magasba ugrasz, kezdjük újra hát!