🚴 Tak na čem to tedy jezdím? | Cannondale SuperSix EVO 1 Gen 5 | První dojmy po 1000 km

🚴 Tak na čem to tedy jezdím? | Cannondale SuperSix EVO 1 Gen 5 V dnešním videu vám představím své nové silniční kolo – Cannondale SuperSix EVO 1 Gen 5. Po nájezdu blížícímu se k první tisícovce kilometrů už mám dostatek zkušeností na první pořádné dojmy. Tento stroj staví na superlehkém karbonovém rámu Hi-MOD Gen 5, který je doplněn aerodynamicky optimalizovaným kokpitem System Road a špičkovými karbonovými koly Reserve 57|64 na nábojích DT Swiss 240. Výsledkem je neuvěřitelná kombinace nízké hmotnosti, rychlosti a aerodynamické efektivity. V videu si kolo ukážeme detailně zblízka, projdeme jeho osazení a podělím se s vámi o své první zkušenosti z reálného ježdění. I po téměř 1000 kilometrech mě stále dokáže překvapit. Nejvíce oceňuji perfektní chování v zatáčkách, neskutečný pocit jistoty ve sjezdech, vysoký komfort a celkovou vyváženost kola v každé situaci. Tohle je teprve začátek – své zkušenosti budu průběžně doplňovat v dalších videích, kde se podíváme i na dlouhodobé dojmy, servis a další postřehy z běžného ježdění. Tak pojďme na to! 🚴💨 #Cannondale #SuperSixEVO #CannondaleSuperSixEVO #RoadBike #SilničníKolo #Cycling #BikeReview #HiMOD #ReserveWheels #DTSwiss240 #Cyklistika #Kolo #BikeLife #RoadCycling #PrvníDojmy 🔗 Instagram:   / boris_jesenik   🔗 Facebook: www.facebook.com/pianomarket https://www.cannondalebikes.cz/ https://www.4kluciodkol.cz/