Hamarabb, mint várták. #NetMami már a kórházban. 17. rész

Nem ez volt a terv. Az utolsó héten a magzat szívhangja felugrik 190-re, ezért #NetMami három napra befekszik megfigyelésre a kórházba. Hazaengedik, de négy nap múlva, az esedékes vérvételen beindulnak a fájásai. Köszönjük a www.krio.hu, a @Krio Intézet Családi Őssejtbank támogatását, hogy a kismamáink történetét megmutathatjuk Nektek. Éhgyomorra indul a vajúdás. A vérvétel miatt #NetMami nem reggelizhet, és mire a vizsgálat elkezdődik, megjönnek az első fájások. Épp csak annyi ideje marad, hogy hazaugorjon a cuccokért és irány vissza a szülőszoba! Korgó gyomorra fekszik be a megfigyelőbe, Imó pedig valahol éppen légkondikat épít be egy házba. Csapot, papot, fúrót a falban hagyva rohan Szolnokra, hogy le ne késse a szülést. Iratkozz fel a csatornánkra, hogy ne maradj le a további epizódokról sem:    / szuloszoba   ?sub_confirmation=1 Kövess minket itt is: Instagram:   / szuloszoba   Facebook:   / szuloszoba   Web: http://szuloszoba.hu/ Blog: https://szuloszoba.blog.hu/