5 Éve Történt: #PöttömMami már a szülőszobán

#PöttömMami már ébren várja a hajnalt. Ez lesz Olívia születésnapja! #PöttömMami labdára ül, Balázs melegvízes zuhannyal kényezteti, de Olívia megérkezésére még várnunk kell. Amikor már az oxitocin infúzió sem használ, Nedeczky doktor meghozza a döntést… Köszönjük a https://gravidaoptima.hu a Gravida Optima várandósvitamin segítségét, hogy Ti is megismerhetitek a kismamáink történetét. Nehéz döntés. Ha Te lennél az orvosa, és neked kellene döntened, hogy meddig engednéd szenvedni a kismamát? Mit tennél? #PöttömMami szülészorvosa mindent kipróbál, minden lehetséges módszert bevet, hogy világra segítse Olíviát. Ölelés! Iratkozz fel a csatornánkra, hogy ne maradj le a további epizódokról sem:    / szuloszoba   ?sub_confirmation=1 Kövess minket itt is: Instagram:   / szuloszoba   Facebook:   / szuloszoba   Web: http://szuloszoba.hu/ Blog: https://szuloszoba.blog.hu/