"Co říkáte na školní televizi?"

Ahoj, my jsme čtyři studenti Gymnázia Prachatice a rozhodli jsme se, že pro Vás budeme natáčet aktuality týkající se právě této školy. Na kanál chceme nahrávat zpravodajství, ankety, rozhovory nebo jen nejrůznější videa o dění na škole. Děláme na tom ve svém volném čase a pomáhám nám s tím náš učitel Mgr. Filip Jelínek. Tohle je naše první video, ve kterém se ptáme studentů na jejich názory ohledně školní televize. Zda si myslí, že je to dobrý nápad nebo co by ocenili, kdyby škola natáčela. Moc nás podpoříte likem nebo odběrem... S jakýmikoliv připomínkami se na nás můžete obrátit na našem emailu [email protected]