"Co říkáte na školní bufet?" - Anketa #2

Dne 7.11. byl otevřen novÿ školní Bufík Gympt a my jsme se rozhodli, zeptat se Vás na vaše názory ohledně kantýny. Navštívili už jste školní Bufík? Co vám tam nejvíce zachutnalo? Moc nás podpoříte likem nebo odběrem. S jakýmikoliv připomínkami se na nás můžete obrátit na našem emailu [email protected]