Płonie wysypisko śmieci w Zgierzu

Od wczoraj przy ul. Boruty płonie 50 tysięcy ton odpadków przywiezionych miedzy innymi z Anglii i Włoch. Strażacy pracują nieprzerwanie od kilkunastu godzin, wciąż nie udało im się opanować ognia. Nad miastem unosi się gęsty i duszący dym.