ZGIERZ POLSKI CZARNOBYL -"PAŃSTWO W PAŃSTWIE" POLSAT

Ponad pół miliona ton niebezpiecznych odpadów i 60 tysięcy mieszkańców Zgierza żyjących w totalnej niewiedzy, że mieszkają na odpalonej już bombie ekologicznej ! Jako pierwsi zrobiliśmy badania tego co jest zakopane w ziemi. JEST BARDZO ŹLE ! Substancje mutagenne i kancerogenne przedostają się do powietrza i wód gruntowych ! Chroniące wody membrany zostały zerwane pod naporem tysięcy skorodowanych beczek z „zawartością”.Dotarliśmy do informacji, że najczęstszą przyczyna zgonów w Zgierzu są choroby nowotworowe. A przy okazji realizacji tego materiału najczęściej słyszeliśmy od naszych ekspertów „ to taki nasz mały polski Czarnobyl”.