Vasárnapi Csik: Boldog 20. szülinapot!

Az iraki háborút leszámítva 2003 békés év volt, bár akkor szűnt meg Jugoszlávia, a klasszikus Folkszi, azaz a Bogár, illetve a szuperszonikus utazás lehetősége. És persze megtörtént a Columbia űrsikló-katasztrófa is. Mi, autósok kaptunk Bangle-5-öst, Mazda 3-at, Smart Roadstert és – hogy valami jó legyen – Dacia Solenzát is. Nézzük a szülinaposokat. Hogy kerül egyazon cikkbe a Kia Cerato, Szaddám Husszein, Gregory Peck, a Mercedes SLR McLaren és az Opel Meriva? Megsúgom - ma visszamegyünk 2003-ba, hogy húszéves emlékeket idézzünk fel. Olvasd el az olvastárat is: https://speedzone.hu/boldog-20-szulin... #csikzone #2003 #autói