190313 Híradó 01 Klímatudatos-díjat kapott megyénk huszonnégy települése

Idén is meghirdették az Energiahatékonysági Kiválósági Pályázatot, melyben energiahatékony vállalatokat, intézményeket ismernek el. Megyénkből rekordszámú pályázatot nyújtottak be, díjat vehetett át Tata Város Önkormányzata, és a Tatabányai Törvényszék is, melynek elnöke bejelentettem, ebben az évben a bíróságok is csatlakoznak a programhoz.