RD#128: $100 a GTA VI | $1400 a Steam Machine

#reggeliduzzogas #gaming #otherworld A tartalom: 0:00:00 - Bevezetés 0:08:11 - Előbb jön az AC: Hexe 0:12:16 - Kérdéses a Resi 5-6 Remake 0:17:12 - GTA VI blokk 0:29:02 - Lassan kész a Judas? 0:31:17 - Steam Machine blokk 0:43:40 - Tényleg kirúgták a Bungie felét 0:49:04 - Jelentősen drágul az Xbox 👉 Csatlakozz a Twitch felületünkhöz, hogy ne maradj le az élő közvetítésről: https://bit.ly/2PiG8Ll 📞 Discord felületünk:   / discord   👉 Kövesd a Twitch eseménynaptárunkat és kérj emlékeztetőt, ha valami különösen érdekel:   / otherworld_live   👉 Az anyacsatornánkat pedig itt találod: https://bit.ly/2PkjK4l