«Лягаєш спати — одягаєш з начосом штани». Як жителі Святогірська на Донеччині готуються до зими
Жителі Святогірської громади Донеччини цієї зими, як і у дві попередні, житимуть без централізованого опалення. Пенсіонерів, людей з інвалідністю та родини з дітьми, які живуть у приватних будинках, забезпечують дровами та брикетами для пічного опалення. З 1 листопада тут також планують відкрити пункт тимчасового проживання — у прихистку зможуть перезимувати охочі. Як готуються до зими жителі Святогірської громади та чи всі збираються перебути зиму вдома — у репортажі Суспільне Донбас. #війна #донбас #донеччина #суспільнедонбас Автори: Анастасія Галасюк, Юлія Підгола Камера: Михайло Мураль, Андрій Крамченков Монтаж: Дмитро Сергієнко Читайте на сайті: https://suspilne.media/donbas/859803-... Офіційна сторінка філії Суспільного мовника. Підпишіться та натисніть 🔔 щоб отримувати сповіщення про нові відео та трансляції Всі новини Донецької та Луганської областей тут: https://suspilne.media/donbas Ми у Telegram: https://t.me/suspilnedonbas Ми у Facebook: / suspilne.donbas Ми у Instagram: / suspilne.donbas Ми у WhatsApp: whatsapp.com/channel/0029VaisLYnId7nN2VoeBY47 --------------- Cайт філії: https://dn.suspilne.media Усе про Суспільне читайте тут: https://corp.suspilne.media Матеріал виготовлено за сприяння Міжнародного Фонду Страхування Журналістів від Асоціації “Незалежних Регіональних Видавців України”, що є складовою програми підтримки Voices of Ukraine, яку координує European Centre for Press and Media Freedom. Voices of Ukraine реалізується у межах Ініціативи Hannah-Arendt-Initiative і фінансується German Federal Foreign Office. Програма забезпечує страхування журналістів, але не впливає на редакційну політику, даний матеріал містить виключно погляди та інформацію, отриману редакцією.

«Що Росія мені дала? Нічого». Жителька Святогірська залишилася одна у під'їзді розбитого будинку

«Як дикуни живемо, третій рік без електрики». Як живуть люди у деокупованому Щуровому на Донеччині

«Ми забули, що таке хліб»: село Оскіл після російської окупації

Третя зима без опалення. Начальник Святогірської МВА про те, як будуть зимувати жителі громади

"Смерті не боявся і не буду боятися". Історія одного з останніх мешканців зруйнованого села Студенок

Morning in a Ukrainian Village During War 🇺🇦 Real Life

"Бджоли б’ються в конвульсіях": у двох селах Кіровоградщини загинули 32 мільйони бджіл

«На пенсію дров я би не купив». Як у селищі Новоселівка на Лиманщині готуються зимувати

Як живе і відновлюється місто Барвінкове на Харківщині

Довгеньке: село-привид | Цикл документальних фільмів «СЛІДИ/SCARS» | Фільм 6 | Харківський прес-клуб

«Ремонтуємо. Виїжджати не збираємося, ні греця!». Жителі прифронтового Дробишевого готуються до зими

Два роки без води: як у Святогірську вирішують проблему

Репортаж зі Студенка на Харківщині, де через лісову пожежу знищена майже половина будинків

Ізюм - місто, в яке приходив "руzzкій мір"

«Страшно. Ні курочок, ні кіз не покину». Життя людей у селі на Донеччині за 18 кілометрів від фронту

How do people live in the de-occupation areas of Shchurovo and Stary Karavan?

Спочатку окупація, потім — пожежі: як фермери під Ізюмом вдруге відновлюють свої господарства

RUSSIN schockt mich! So habe ich Russland noch nie gesehen! 🇷🇺

Як жителі Святогірська зимуватимуть четвертий рік без централізованого теплопостачання

