De doua ori in service cu CFMOTO 300SR!!! Am rezolvat pe garantie? Cum a decurs reparatia?

Salutare! Am fost cu CFMOTO 300SR de doua ori in service cu motocicleta: 1. Nu mai functiona senzorul de temperatura 2.1. Motocicleta nu reuseste sa mentina turatia la relanti si se opreste 2.2. Mi-au schimbat controler-ul media 2.3. Intinzator lant distributie schimabat Cum a decurs reparatia? Cat a durat si daca am gasit piese pe stoc? Toate detaliile o sa le gasiti in videoclipul postat. Voi ati avut probleme remediate pe garantie? Cum a fost experienta? serice CFMoto: Prime Service Straulesti