CREDEAM CA E ALTCEVA - CF Moto NK300

Testul s-a facut cu lider de grup, nu am putut merge pe unde am vrut si a fost organizat de ATV Rom cu intrare libera. Testul a durat in jur de 35-40 de minute asa ca opinia este formata partial in jurul acestui fapt dar, am mai mers cu un NK250. Dupa parerea mea, motocicleta se adreseaza unui incepator sau unei persoane de inaltime mica sau care isi doreste o motocicleta simpla si care functioneaza, fara mari cerinte la partea de dotari. Nu are calitatea finisajelor si tinutei de drum a KTM Duke 390, dar este similara cu BMW 310R (facuta in India) la cum merge si la partea de finisaje. Initial am vrut sa cumpar aceasta motocicleta, dar, acum, uitandu-ma inapoi, ma bucur ca nu am facut-o. Daca totusi vrei o cilindree mai mare ai varianta de 400cmc care e cea mai buna din gama lor, pentru ca varianta de 650cmc este underpowered din punctul meu de vedere. CF Moto NK300 nu e o motocicleta rea. Este distractiva, foarte agila si este o motocicleta care arata bine, in plus vine cu garantie, iar pentru un incepator este un lucru esential. Doar ca nu este in categoria mea de motociclete. Din motivele enumerate mai sus. Ma poti urmari si pe Instagram :   / bucharestbiketraffic   De unde imi cumpar trotinetele electrice: https://www.evomag.ro/sport-fitness-v... Ma poti contacta aici : [email protected] Music by Epidemic Sound (http://www.epidemicsound.com)