Igen, vannak még ILYEN játékok Magyarországon...

Igen, Magyarországon léteznek még komoly airsoft MILSIM és war game rendezvények. Ebben a videóban egy nagyszabású hadijátékon vettem részt a Koalíció szervezésében, ahol több csapat együttműködésével zajlott egy realisztikus katonai szimuláció. A 1st Recon Crocodiles kötelékében játszottam, egy amerikai NATO különleges felderítő egység stílusát követő csapatban. A játék során hatalmas erdős pálya, többemeletes épületek, logisztikai járművek és intenzív harci szituációk vártak ránk. Robbanások, gránátok, GBBR fegyverek, épületharc és komoly taktikai csapatmunka — az elmúlt évek egyik legjobb airsoft játéka volt. Jelentkezz a Krokodilokhoz! 👉   / 1streconcrocodiles   0:00 - Egy IGAZI hadijáték 1:12 - Krokodilok közt 1:45 - Felkészülés egy komolyabb játékra 2:40 - Köszi a fuvart! 3:03 - Harc a Zvezda ellen 4:30 - Titkos labor a pincében 5:17 - Hatalmas csata az épületek körül 6:36 - MASSZÍV robbanások mindenhol! 6:50 - Csatlakozz a Krokodilokhoz! 7:36 - Tervek a jövőről #airsoft #milsim #airsofthungary #airsoftmagyar #wargame #tacticalairsoft #magyar