EDDIGI LEGHOSSZABB GAMEPLAY VIDEÓM!!! - Ópusztaszer, BLS

Egy remek játékon vehettem részt a BLS Airsoft Team jóvoltából, ami Ópusztaszeren került megrendezésre. Észak és Dél koreai csapatok csaptak össze. Én az Észak koreai csapatban játszottam dicső kis brigádommal a "Vidéki Rajjal". Izgalmas és fordulatos játék volt. Remekül tudtam ezen a pályán érvényesülni a brutál erős Novritsch ssg96MKII sniper replikámmal!