Kosimy jęczmień JARY "zimowy"

Witam, zapraszam na kolejny odcinek prac na gospodarstwie. Komentujcie, oceniajcie i jeśli się podobało to oczywiście subskrybujcie. Zapraszamy również na nasz profil na ig:   / pi0mar   Pozdrawiamy!