Már nem Piros Attila a Csongrád megyei rendőrfőkapitány - Szegedi Hírek - 2018.09.25.

Szeptember 30-i hatállyal visszavonta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság vezetőjének kinevezését a belügyminiszter. Piros Attila dandártábornokot, rendőrségi főtanácsost Pintér Sándor rendelkezési állományba helyezte. Az országos rendőrfőkapitány javaslatára a belügyminiszter a Csongrád megyei szervezet vezetésével október 1-től Rádi Norbert ezredest bízta meg.