Figlarny woltomierz - problemy z siecią trakcyjną w Wieliszewie

Problemy z napięciem w sieci trakcyjnej na linii nr 10 - na odcinku Legionowo - Radzymin. Jednostronne zasilanie odcinka sieci trakcyjnej sprawia, że napięcie w niej przysparza maszynistom sporo kłopotów. Przyczyną takiego stanu rzeczy jeśli wierzyć pogłoskom jest uszkodzona podstacja trakcyjna w Radzyminie. Porozmawiajmy: Kolejowa Sekcja Discorda KSD:   / discord   Facebook:   / 850kn   Instagram:   / 850_kn   *Listopad 2022*