ČIKAGO POSLE 10 GODINA ŽIVOTA

U ovom videu razgovaram sa covekom koji zivi u Cikagu vise od 10 godina! Podelio je sa mnom svoje iskreno misljenje o gradu i zivotu u njemu. Nismo se fokusirali toliko na troskove i primanja vec na zivot u Cikagu iz njegovog licnog ugla... Ako imate pitanja za Ivana napisite u komentarima! #amerika #balkan #zivotuamerici #intervju #cikago #srbiuamerici #srbija