KAMIONDŽIJA ILI DISPEČER STA JE GORE ???

Da li su poslovi vozaca kamiona i despecera najbolji poslovi u Americi? Moje misljenje je da nisu... U ovom videu delim licno iskustvo i razloge zasto nikada nisam vozio kamion.. Kao sto uvek kazem: "Vi uvek radite ono sto je najbolje za Vas"!!! #amerika #balkan #kamion #kamiondzija #zivotuamerici #srbija #srbiuamerici #iskustvo #dispecer #trucking