Maszty szkodliwe dla zdrowia? Rząd zleca badania

PiS zbada, czy maszty telefonii komórkowej są niebezpieczne dla zdrowa ludzi. Na wniosek Ministerstwa Cyfryzacji Collegium Medicum UJ i Instytut Łączności przygotowuje raport o wpływie pól elektromagnetycznych wytwarzanych przez stacje bazowe telefonii komórkowej na zdrowie mieszkańców. Przebadanych ma być 50 osób.