Sieć 5G wywołała pandemię koronawirusa?

Spiskowcy w Wielkiej Brytanii winią nową sieć komórkową 5G za rozprzestrzenianie się koronawirusa. Z tego powodu zniszczono już kilkadziesiąt masztów transmisyjnych. Ich zdaniem Covid-19, szczepionki i sieć 5G są ze sobą powiązane. Czytaj więcej na: http://www.dw.com/pl Subskrybuj nas na: You Tube: https://www.youtube.com/channel/UCgLY... Facebook:   / dw.polski   Twitter:   / dw_polski